Cafeaua mă-sii de viaţă şi afurisită, că m-a făcut mama fără noroc

Primim pe mail: Bună, Lorena, Sunt X. şi te citesc de o tonă de timp. M-aş bucura foarte tare să mă primeşti şi pe...