Poşta redacţiei: Ce facem cu fanii care nu ne mai iubesc

Salut, Lorena,  Sunt …, te citesc din 2010. Pe atunci aveai foarte multe comentarii, acum am văzut că sunt mult mai puţine, şi poate...