Lucruri pe care nu dai doi bani la 20 de ani (şi le adori la 30)

APA La douăzeci de ani, credeam cu tărie că “Bea apă” e o înjurătură. Lucrurile de băut conţineau fie alcool, fie zahăr. Nu mă...