“Să se ducă corporaţiile, măcar încurajăm producţia internă”

Notă: Citatul aparţine unui comentac la postarea precedentă. Dragă Românie, Cu durere în suflet îţi spun, în continuare eşti siderant de proastă. Bine, nu...