Un pic de respect faţă de timpul interlocutorului se poate?

Mă sună azi un ins cu o voce tărăgănată, antipatică. -Alo, da? -Loooorenaaa Luuupuuu? -Da. Bună ziua. -Suuunt Giiiigeeeel. -Gigel şi mai cum. -Giiiigeeeel...