Faptul că o parte din PSD ia atitudine e un lucru bun şi ar trebui tratat ca atare

Eu tind să mă satur să scriu politică pentru că de doi ani, e exact aceeaşi poveste. Unii fac toate mizeriile pe care nimeni...